همیشه دکوراسیون خود را به روز کنید

سراغ رنگ‌های تیره بروید

بیشتر افراد دوست دارند در شروع هر فصل بخش‌هایی از دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند که تغییر بخش‌های پارچه‌ای دکوراسیون مثل کوسن‌ها و رومیزی‌ها و … ارزان‌ترین و ساده‌ترین راه است. در هر صورت چه بخواهید یک تغییر دکوراسیون اساسی داشته باشید و رنگ دیوارها و مبلمان را عوض کنید و چه بخواهید یک تغییر جزئی به ظاهر منزل خود بدهید و فقط کوسن‌ها و رومیزی‌ها را به روز کنید انتخاب رنگ اهمیت زیادی خواهد داشت. در فصل پاییز رنگ‌های تیره برای دکوراسیون منزل مناسب‌تر هستند و شما می‌توانید از طیف‌های مختلف این رنگ‌ها استفاده کنید. طیف‌های تیره رنگ‌های آبی و سبز مثل آبی نیمه شب و سبز جنگلی بهترین انتخاب برای ایجاد حال و هوای پاییزی در منزل است مثلا شما می‌توانید بخشی از دیوارهای منزل را به رنگ آبی تیره درآورید، در حالت عادی شاید این رنگ تفاوت چندانی با رنگ مشکی نداشته باشد اما بسته به منبع نور، رنگ واقعی آن مشخص خواهد شد و حالتی شیک و بی‌نقص در فضای منزل شما به وجود خواهد آورد. این رنگ‌ها را می‌توانید در انتخاب لوازم دکوراسیون مثل گلدان‌ها، روبالشی‌ها و … هم به کار ببرید و حال و هوای تازه‌ای به منزل خود بدهید.

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

اگر آشپزخانه منزلتان دارای کابینت هایی با طراحی قدیمی، کفپوش هایی مربوط به دهه های گذشته و وسایلی از مد افتاده باشد، چندان نگران نباشید؛ با تغییراتی در عناصر تشکیل دهنده آشپزخانه و نوع دکوراسیون آن می توانید ظاهری کاملا جدید برای آن ایجاد نمایید.

این تغییرات می تواند شامل تعویض طیف رنگ های به کار رفته در ظاهر دکوراسیون، چیدمان وسایل آشپزخانه و تغییر کلی آن ها باشد. پس با ما همراه باشید و با ایده هایی جدید از دکوراسیون در محیط آشپزخانه رویایی خودتان آشنا شوید و این ایده ها را به کار ببندید.

وسایل فلزی از مد افتاده را کنار بگذارید

در طراحی های قدیمی آشپزخانه ها، بسیاری از وسایل و اجزای تشکیل دهنده آن، از جنس فلزات بوده اند. تا همین چند سال گذشته بسیاری از کابینت های قدیمی، قفسه های دیواری آشپزخانه، لوسترها و چراغ های روشنایی و همچنین هودهای آشپزخانه از جنس صفحات فلزی همچون آلومینیوم، مس و استیل تهیه می شدند که در حال حاضر کاملا قدیمی و از مد افتاده به نظر می رسند. سعی کنید هر کدام از این المان های موجود در طراحی دکوراسیون آشپزخانه که از جنس فلزات هستند را کنار بگذارید و از موارد جایگزین امروزی تر استفاده کنید. اکثر این وسایل در حال حاضر از جنس چوب، ام دی اف، و ترکیباتی همچون فایبرگلاس تهیه می شوند.

سبد خرید
پیمایش به بالا
×

سلام !

شما میتوانید در واتس اپ درخواست خود را ارسال فرمایید .

×